W ofercie sklepu m.in.:

Szeroka gama produktów w atrakcyjnych cenach.

PODŁOGI DREWNIANE

Informacje ogólne

Parkiety i deski lite i warstwowe od czołowych polskich producentów. Każdy może znaleźć podłogę dla siebie – od eleganckich, wyselekcjonowanych, gładkich desek, po sękaty parkiet, niczym z drewnianej chaty. Najpopularniejsze gatunki drewna to dąb i jesion, ale w naszej ofercie można odnaleźć orzech, wiąz, jawor oraz drewna egzotyczne – merbau, doussie.

PANELE PODŁOGOWE (KRONO ORIGINAL)

Informacje ogólne

Idealne na szybki remont, bardzo korzystne cenowo i łatwe do samodzielnego montażu. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwalają dobrać panele do każdego pomieszczenia.

SCHODY

Informacje ogólne

Współpracujemy ze stolarzami wykonującymi schody drewniane. Zarówno na stałych konstrukcjach, jak również schody samonośne.

TARASY I ELEWACJE

Informacje ogólne

Tarasy drewniane są niezwykle modne i efektowne. Odpowiednio zabezpieczone i pielęgnowane mogą służyć długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo deski tarasowe z krajowych i zagranicznych gatunków drewna: świerk, modrzew, modrzew syberyjski, merbau, massaranduba itp.

Deski elewacyjne – różne kształty i szerokości, nadają budynkom wygląd zbudowanych z drewna. Odpowiednie zabezpieczenie zapewni efekt pięknego, drewnianego budynku przez wiele lat.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Informacje ogólne

Listwy drewniane – dębowe, jesionowe, sosnowe, bukowe, w różnych wzorach i rozmiarach. Pokryte lakierem lub olejem idealnie pasują do drewnianej podłogi

Listwy z MDF – białe, fornirowane, z efektem srebra lub miedzi. Nadają pomieszczeniu charakteru i elegancji. Wykończone w wielu wariantach frezowania, pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

INNE

Pozostałe produkty

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Zadzwoń!

Nie czekaj! Dołącz teraz do tysięcy zadowolonych klientów!

Jesteśmy tu aby pomóc w podjęciu najlepszej decyzji!